آغاز مسولیت ماموران نجات زمین در تهران

۱۳ مرداد ۱۳۹۸ 479

باغ کتاب تهران این روزها میزبان کودکانی است که با آموزش و تسهیل‌گری تیم موسسه مردم نهاد سبزکاران بالان برای شروع فصل جدیدی از زندگی آگاهانه، این‌بار با نگاهی حساس تر و مسولانه تر به مقوله محیط زیست بالاخص تالاب ها آماده می شوند.
گوهر یوسف‌زاده مسئول این برنامه در گفتگو با روابط عمومی موسسه سبزکاران به استقبال بازدیدکنندگان در روز اول و افزایش چشمگیر این تعداد به حدود چهارصد نفر در روزهای بعدی این برنامه که مورد توجه بزرگسالان نیز قرار گرفته بود اشاره کرد.
وی افزود: این پروژه که که با هدف ارائه یک مدل آموزشی آگاهی رسانی و آموزش در زمینه حفاظت و حمایت تالاب ها به کودکان 10تا 13 ساله تهرانی با ایجاد فضای آموزشی متفاوت و استفاده از انواع بازی و فن آموزهای اموزشی طراحی شده بود که با تلاش و اهتمام این موسسه و همکاری واحدهای مربوطه با موفقیت برگزار شد.
یوسف زاده در ادامه به بازخورد های مثبت مراجعه کنندگانی که خواهان برقراری ارتباط مستمر با این موسسه بودند اشاره کرد و ابراز داشت: طی این روزها اسکندر امیدی‌نیا معاون سازمان حفاظت محیط‌زیست کشور، آقایی مدیرکل مشارکت مردمی و اشرفی زاده معاون دفتر اکوسیستم‌های تالابی این سازمان، مجتبی نوری،مدیر پژوهش شرکت مادر تخصصی منابع آب ایران و NGOهای محیطزیستی از این رویداد بازدید کرده و از برگزاری این برنامه و تاثیرات مهم آن تمجید کردند.
وی ادامه داد: سعی ما در این است که این مدل آموزشی جای خود را در همه ی امور آموزشی بالاخص حوزه محیط زیست پیدا کند و در آینده شاهد این باشیم که افراد و سازمان های مربوطه بیشتر از پیش به سوی آموزش به زبان ساده با استفاده از فن‌آموزها و بازی ها روی بیاورند.
پروژه مامورین نجات زمین تهران از تاریخ 9 الی 11 مرداد ماه در مجموعه باغ کتاب تهران برگزار شد.
در ادامه تصاویری از برگزاری این برنامه مشاهده می‌کنید.

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه سبزکاران بالان می باشد. © 2020

طراحی و پیاده سازی :